© 2013 Copyright & design by ADICE

Kurzy KRESLENÍ a MALOVÁNÍ pro dospělé,

ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ - Karlovy Vary

 

pod vedením Mgr. Mileny Kozákové

 

Pojďte si kreslit a malovat!

Lektorka  - Mgr. Milena Kozáková

www.zasekreslim.cz

Kurzy kreslení a malování v Karlových Varech vede výhradně lektorka Mgr. Milena Kozáková s pedagogickou praxí a zároveň dlouholetou zkušení v oblasti výtvarného oboru. Absolvovala Pedagogickou fakultu v Ostravě, obor český jazyk, výtvarná výchova. V Karlových Varech působila od roku 1973 výukou těchto oborů na základních školách a od roku 1995 na Prvním českém gymnáziu. Svůj volný čas věnuje vlastní tvorbě a hledání nových trendů v oblasti kresby a malby. Účastní se aktivně dnešního dění ve výtvarném světě, včetně sledování nových uměleckých směrů a nových talentů. Několik kreseb a obrazů již bylo speciálně vytvořeno pro klienty na zakázku.

Individuální programy:

Kromě výtvarných kurzů určených pro širokou veřejnost realizuje Mgr. Milena Kozáková i specializované kurzy a přípravné semináře pro potřebu jak doučovacích technik, tak teoretických vědomostí z oblasti výtvarné výchovy.

Individuální program se však může vztahovat i na doučování a lekce českého jazyka jak pro doučování dětí základních a středních škol, tak pro výuku cizinců – rozvoj českého jazyka v oblastech řeči, slovní zásoby, čtení a psaní.

Tyto nabídky se vztahují vždy na individuální program jednotlivého zájemce.

Skvělý dárek, 

5 lekcí radosti!

 

 

KURZ KRESLENÍ

pro dospělé